środa, 10 grudnia 2014

Witam

Witajcie na moim blogu!
Mam na imię Anka i zdecydowałam się założyć blog. 
Jest to dla mnie pewien nowy etap, nowe zajęcie a blog służy mi jako pamiętnik moich poczynań. Chciałabym za rok wrócić do tych pierwszych postów i stwierdzić czy rozwijam się w szyciu, czy to się opłaca oraz czy po prostu było warto. 
Interesuję się szyciem od około dwóch lat ale w dużej mierze podglądałam dotychczas szyjące blogerki a sama uszyłam tylko pare spódniczek, przerobiłam kilka rzeczy, podwijałam mamine zasłony itp. Nie dawno kupiłam swoją maszynę i już przynajmniej nie mam obaw że popsuję mamy. Do szycia zmobilizowało mnie też to że spodziewam się dziecka i obecnie szyję głównie dla córki ale jak tylko znajdę czas będę próbowała szyć coś dla siebie.
Będę się starała pisać o szyciu i przeróbkach i pokazywać na ile to możliwe jak daną rzecz zrobiłam bo myślę że to może się przydać innym początkującym szyjącym mamom i nie tylko. Mam nadzieję pokazać Wam cząstkę siebie. Zachęcam do zaglądania i komentowania.

Miłego przeglądania!

1 komentarz:

  1. Z podobnych pobudek i ja założyłam swojego bloga :-) Tyle, że u mnie jedno dziecko było już na pokładzie :) Blog to bez wątpienia wyzwanie- fajnie, że udaje Ci się go prowadzić już tak długo :-) Również uważam, że takie pokazywanie własnoręcznie uszytych rzeczy - z detalami- jest niezwykłą pomocą dla początkujących:) Pozdrawiam, Natalia :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jak skomentujesz.